Skip to content Skip to footer

Соларни батерии AI-W5.1

3,269.00

Соларни батерии со моќност од 5.1кWh, 51,2V – 100Ah, LiFePo, модуларни со можност за поврзување до 6 кластери паралелно (36 единици) или со капацитет од 184kWh

Технички карактеристики>>

Available on backorder

Category: Tags: , , , , Product ID: 19918

Description

Соларни батерии AI-W5.1